Моя Obyava

Актуальные обьявления

Як вибрати сонцезахисні окуляри для осені?
Разное

Як вибрати сонцезахисні окуляри для осені?

Сонцезахисні окуляри для більшості користувачів асоціюються з літом, спекотними днями та відпочинком на морі. Саме тому із настанням осені їх ховають на верхні полиці шафи разом із капелюхами та літнім одягом. Насправді ж ці аксесуари потрібні цілий рік, адже сонце продовжує світити, а ультрафіолетове випромінювання легко проникає крізь туман та дощові хмари. Ми розповімо, як вибрати сонцезахисні окуляри, які захистять очі від ультрафіолету, яскравого світла та холодного вітру.

cGkcyd7g1pCYg9jYkKf-FdPAZntv1V-Ta_waWooWhWVziAUfalk-7CJhZ5bZWwLTFFCVJ67dNMFvdjJMFTLt7qTHWA59FiMzzv6BdGIuQdLduoni0uyQgaDcDTkBjEoUrfU34_y4jE_okp-ZLHVHL8w

Обираючи сонцезахисні аксесуари, зважайте на 3 параметри:

  • Наявність УФ-фільтра;
  • Тонування лінз;
  • Поляризаційне покриття.

Осінь — найкращий час для напівпрозорих лінз

Одним із найпомітніших трендів літа 2023 року стали окуляри з напівпрозорими лінзами. Такі моделі гарно «відкривають»очі та підкреслюють погляд, але зовсім не захищають від надмірного сонячного світла. Влітку, коли сонце надзвичайно активне, такі окуляри краще не носити. Залиште їх для осінніх фотосесій та прогулянок у похмурі дні, коли сонячні промені зрідка продираються з-за хмар.

wvYMIxEo0WUy1hSnVPKoK9A64nVtfL71ey5yQ6VnTdW64Ypp4aHEo-pavnNqxREVpMAp6rZFnM3CmZiVEgk69ai3xubPh2uMfJqq6Gayi_Zj_NtgxPNLoJ7sT8doZHq4flhpMMyDHE3LIaYcbf6vAk0

 Обираючи сонцезахисні окуляри для осені, звертайте увагу на категорію світлопроникності. Моделі із маркуванням Cat 1 мають мінімальне тонування тому їх найкраще носити під час тривалих прогулянок у похмурі дні. Лінзи 2 категорії світлопроникності (Cat 2) є універсальними для осені, їх можна носити щодня за будь-якої погоди. Не ховайте далеко окуляри 3 категорії, які ви носили влітку. Вони знадобляться для бабиного літа та особливо сонячних днів восени та взимку. 

7jpvfGrHLJBfiCwIC-2tGWF8Q30wplUhfJhmxRfKrL7YP1kN6UBj4U9-Xw1uQ7l2L-rmkRt-x5N4TWJQ6jNMS6TWq9aBhlRhXMVicIfLKBjA5qIbCZjOJDUHc_KmtGZbbve3JBmsJgLDVRJ-gR5hgHU

Пам’ятайте, що захист від ультрафіолету не залежить він кольору чи тонування лінз. Навіть прозорі скельця мусять мати UV-фільтр, що захищатиме очі від шкідливого випромінювання. Перевірте наявність маркування UV-400 або 100% UV на завушнику обраного аксесуара. Зверніть увагу на оптику, що має поляризаційне покриття, адже воно захищає від бліків та зменшує напругу на очі. Особливо корисним це покриття є для водіїв, адже усуває бліки зустрічних фар та вуличних ліхтарів на мокрому капоті чи асфальті. 

Де купити якісні сонцезахисні окуляри?

Сонцезахисна оптика продається на кожному кроці: в підземних переходах, на ринку, в магазинах одягу та навіть у гіпермаркетах. Та в жодному зі згаданих місць немає головного — можливості перевірити якість лінз. Офтальмологи радять купувати аксесуари у салонах оптики, де є спектрограф, або інтернет-магазинах, які їм належать. Наприклад, на сайті мережі оптик Київлінза (https://kyivlinza.ua/catalog/solntsezashchitnye-ochki/), де є сонцезахисні окуляри для чоловіків, жінок та дітей. Кожна модель має детальні заміри, тому ви легко зорієнтуєтесь із розміром. Салони Київлінза є у Києві, Одесі, Львові та Дніпрі. Завітайте та обирайте якісну оптику, що збереже здоров’я очей.