Моя Obyava

Актуальные обьявления

Страйкбол у Львові: як стати міцним горішком
Разное

Страйкбол у Львові: як стати міцним горішком

Страйкбол – це командно-тактична гра, яка допомагає військовим та цивільним відпрацювати тактичну вправність, освоїти навички володіння різноманітною зброєю, зрозуміти принцип роботи радіозв’язку та ще дуже багато чого. А ще – це гарний спосіб розім`ятися після важкого трудового тижня. Якщо ви шукаєте страйкбол у Львові – вам до Strikeshop! Це мережа страйкбольних магазинів, що має власні полігони та регулярно проводить airsoft-ігри та тренування.

Не буде перебільшенням сказати, що сьогодні страйкбол – це найбільш адаптований варіант навчання та підготовки військових та цивільних до бойових дій. На базі airsoft тренуються навіть військові у США, Португалії, Ізраїлі, Великобританії.

Що пропонує Strikeshop страйкболістам у Львові?

В інтернет-магазині https://strikeshop.com.ua/ є змога підібрати все необхідне спорядження та одяг для того, щоб гра пройшла максимально вдало та комфортно. Вся представлена продукція в магазині має сертифікацію якості та відповідає вимогам захисту. В страйкболі використовується різноманітна зброя; загалом це пневматика з дульною енергією 1-3 Дж. Кулі з 6 мм діаметром служать боєприпасами, які використовуються під час гри та навчань. Найбільш поширеним варіантом серед гравців є електропневматичні штурмові гвинтівки. Перелік зброї досить широкий, це дозволяє ознайомитися зі всіма нюансами роботи кожної з них та обрати для себе найбільш відповідний варіант.

Саме у Strikeshop один з найбільших асортиментів приводів, спрінгових та ПВТ-гвинтівок, автоматів та кулеметів в Україні. Strikeshop є офіційним представником бренду Specna Arms, що виробляє приводи різних цінових сегментів – знайдеться варіант під будь-який гаманець! В магазині також представлені бренди Cyma, E&L, Well, Double Eagle, Novritsch, A&K та інші.

Полігон-арена у Львові

Strikeshop запрошує на свою страйкбольну арену! Вона діє за адресою м. Львів, вул. Зелена, 162, 5-й поверх. Скупитися на гру можна прямо тут, адже при полігоні діє магазин, де завжди в наявності кулі, імітаційні гранати та спорядження. Ті, хто завітали на арену вперше та ще не хочуть витрачати кошти на дороге обладнання, можуть користуватися послугою прокату.

Грати на арені можна як за власним сюжетом, так і запропонованим інструктором. Окрім суто ігор, тут проводяться тактичні вишколи з наступних напрямків:

  • Робота двійок та трійок,
  • Тактичне пересування,
  • Вивчення матчастини зброї,
  • Штурмові дії в обмеженому просторі та інше.

Окрім локації для CQB Strikeshop проводить ігри та тренування на різних відкритих лісних та промислових полігонах поряд зі Львовом, включаючи багатоденні рейдові змагання та тренування.

Страйкбол – це не просто тактична гра. Це гра, яка дозволяє зрозуміти особливості ведення бою, навчитися розуміти та визначати тактику супротивника, використовувати різні варіанти зброї в залежності від ситуації. Саме за цим до полігонів Strikeshop регулярно звертаються військові та поліцейські. Регулярно проводяться тренінги для ДФТГ, курсантів вищих навчальних закладів МВС.

Основними завданнями, які ставляться перед командою в період гри чи навчання є:

  • приховане пересування, наближення до супротивника,
  • розвідка, що дозволяє виявити місця розташування особового складу противника та його позиції,
  • забезпечення ефективного маскування власних позицій,
  • виявлення та захоплення місця знаходження супротивника,
  • забезпечення підтримки та прикриття вогнем піхоти,
  • враження стрільців та точок дислокації команди супротивника.

В період гри учасникам важливо розуміти, необхідність злагодженої роботи всієї команди, заради досягнення поставленої задачі.

Якщо ви граєте в страйкбол у Львові, маєте ідеальну можливість вигідно придбати все, що необхідно для гарної та безпечної гри. Магазини та полігони Strikeshop мають зручне розташування, а один з них розташований в самісінькому центрі міста – на вул. Торгова, 11!