Моя Obyava

Актуальные обьявления

Шугаринг в Києві
Разное

Шугаринг в Києві

Шугаринг сьогодні є ефективним та популярним методом з видалення зайвого волосся на тілі. Ним користуються як жінки, так і чоловіки різної вікової категорії. У цій статті розглянемо, де записатися на шугаринг в Києві та які безпосередні переваги вказаної процедури. 

Для чого потрібен шугаринг 

Використовується процедура для отримання гладкої шкіри, оскільки дозволяє видалити волосся від кореня. Результат після проведення шугарингу, у порівнянні із загальновживаним голінням, значно більший. Тривалість ефекту гладкої шкіри після проходження повного курсу шугарингу може досягати від 2 до 12 місяців, залежно від обробленої ділянки тіла. 

Переваги процедури

Серед позитивних моментів після проведення шугарингу, виділяють наступні:

  • Мінімальна кількість подразнення на шкірі або повна його відсутність. У порівнянні з голінням бритвою із видаленням волосся зо допомогою воску, шугаринг цукровою пастою майже не подразнює шкіру. процедура рекомендована до проведення навіть людям із гіпер чутливою шкірою. 
  • Поступове зменшення волосяних фолікулів. Після проходження повного курсу шугарингу, суттєво сповільнюється ріст волосяних фолікул на обробленій ділянці шкіри. Кількість сеансів для проходження повного курсу розраховується індивідуально, залежно від фізіологічних особливостей шкіри та волосся клієнта, а також від обраної частини тіла. 
  • Натуральні складники. Для проведення маніпуляції використовується цукрова паста, до складу якої входять наступні елементи: цукор, підготовлена вода, сік лимону. Не використовується жодних хімікатів, шкідливих для шкіри людини. 
  • Швидкість проведення. У середньому один сеанс шугарингу триває від 20 до 40 хвилин. 

Як виконується процедура

На початку підготовляється шкіра на обраній ділянці тіла пацієнта. Вона повинна бути чистою та сухою. Для очищення шкіри використовують спеціальні тоніки.  

Наступним кроком підготовляється паста. Вона розігрівається до необхідної температури, яка становить приблизно 34 градуси Цельсія. Після того, як паста розігріта, її наносять на певну ділянку тіла проти напрямку росту волосся. Далі чекають протягом 10-15 хвилин, щоб паста застигла. 

По завершенню очікування паста видаляється разом із волоссям в напрямку його росту. Шкіру на обробленій ділянці тіла клієнта протирають заспокійливими кремами та гелями. 

Щоб отримати консультацію від професійного косметолога щодо можливості проведення шугарингу в Києві, варто звернутися до салону краси Sugar Bar.