Скляні перегородки для душа та місця їх застосування
Зазвичай душові перегородки із скла замовляють для приватних будинків та квартир. Але це не єдине місце, де вони можуть бути корисними. Адже вони мають:
- високу міцність,
- довгий термін служби,
- відмінний зовнішній вигляд,
- прості правила догляду.
А також можуть бути виготовлені в різних розмірах, навіть під нестандартні запити, що робить їх універсальним рішенням для будь-яких душових.
Саме тому скляні перегородки для душа можна використовувати в:
- готелях;
- санаторіях;
- SPA-салонах;
- будь-яких інших місцях, де відвідувачам пропонують відпочинок в комфорті й приємній атмосфері.
Залиште в минулому перегородки з пластику, які жовтіють з часом та й взагалі виглядають доволі дешево. Загартоване скло — більш сучасний і якісний матеріал, який гармонійно виглядатиме як в простих, так і в самих дорогих інтер’єрах.
Види й форми душових кабін із скляних перегородок
Традиційно скляні душові кабіни встановлюються в кутку та мають квадратну чи прямокутну форму: з трьох сторін стіни, з четвертої — двері або вільний вхід. При вільному вході злив в підлозі має бути ідеально спроєктованим, а ширина перегородки повинна перевищувати 100 см, щоб вода не розліталася за межі душової. Якщо ж у вас обмежена площа, двері вирішать проблему мокрої підлоги.
Також на невеликих площах кути квадратної душової кабіни можуть утворювати перешкоду для вільного руху по приміщенню. В такому випадку гарним рішенням стане п’ятикутна кабіна. За рахунок додаткової перегородки конструкція отримає більш плавні форми, які більш зручно інтегруються в наявний простір.
Колір скла та його значення
Якщо кімната з душовою призначена для однієї людини чи пари, в ній можна використовувати прозорі перегородки. Для маленьких приміщень — це ідеальний варіант. Якщо ж ви встановлюєте душові, наприклад, в сімейних номерах готелю, доречними будуть конструкції з матового чи затемненого скла — вони забезпечать необхідну приватність і дозволять прийняти душ в спокійному, затишному просторі.
Комфорт в наш час має не менше значення, ніж якість і ціна. Тому при обладнанні такої приватної зони, як душова кабіна, обов’язково звертайте увагу не лише на характеристики та вартість матеріалів, а й на те, наскільки зручно й приємно буде користуватися цим душем.
Якщо ви відкриваєте готель чи SPA-салон, вам доведеться змагатися зі своїми конкурентами за прихильність клієнтів. Незалежно від того, наскільки приємною буде вартість послуги і наскільки ввічливим буде ваш персонал, якщо людина відчуватиме дискомфорт при користуванні санвузлом, це залишить у неї неприємний осад. У сфері послуг кожна деталь має значення. Навіть атмосфера в душовій, де людина проводить всього кілька хвилин.
Догляд за скляними перегородками
При активному користуванні душовою кабіною важливий правильний і своєчасний догляд за склом. В ідеалі треба витирати скло сухою ганчіркою без ворсу відразу після користування душем. Так краплі води не засохнуть на поверхні скла і вам не доведеться щотижня видаляти з неї вапняний наліт.
По-друге, особливу увагу потрібно приділяти всім швам й місцям, де скло контактує з фурнітурою. Адже бруд любить збиратися в найменших нерівностях та виямках і з часом ці ділянки почнуть виглядати неохайно та можуть стати причиною несвіжого запаху в душовій.
По-третє, навіть не дивіться на жорсткі скребки та порошки для чищення. Загартоване скло має велику стійкість до ударів, але на ньому може бути захисне покриття для зменшення бруду та вапняного нальоту. Занадто агресивний догляд зруйнує цей захист. Тому використовуйте лише м’які ганчірки та рідкі засоби для догляду за душовими кабінами.