Моя Obyava

Актуальные обьявления

Ламінат 33 класу: яку товщину вибрати та догляд за ним
Разное

Ламінат 33 класу: яку товщину вибрати та догляд за ним

Під час облаштування житлових і комерційних приміщень важливо приділити особливу увагу вибору підлогового покриття, яке повинно відповідати не тільки стилю інтер’єру, а й забезпечувати надійність експлуатації за значних навантажень. Зважаючи на це, популярністю користується ламінат 33 класу. Дане підлогове покриття має високу зносостійкість, що досягає до 20 років при значних навантаженнях. Купити ламінат 33 класу ви можете в інтернет-магазині за посиланням: https://witex.ua/laminat-33-klas. Для цього необхідно вивчити асортимент на сторінці, а потім оформити замовлення, вказавши потрібний метраж.

Згідно з чинними нормативами цей матеріал ділиться на дві групи: побутовий і комерційний. Однак, через низькі експлуатаційні параметри, перший практично не виробляється.

Загальна інформація про ламінат 33-го класу

Цей оздоблювальний матеріал належить до групи комерційних, на що вказує перша цифра «3», і має високу зносостійкість (показник зносостійкості, це друга цифра).

При використанні в місцях з високою прохідністю, виробники гарантують його п’ятирічну експлуатацію. У житловому будинку цей термін мінімум потроюється.

Ламінат 33 класу має досить високу вологостійкість, що допускає його вологе прибирання. Однак під час його купівлі та організації подальшого догляду слід пам’ятати про те, що до групи водостійких може належати тільки виріб, що має маркування «aqua resist». Саме їх настилають у ванних кімнатах і на кухнях.

Як визначитися з товщиною

До продажу представлений ламінат 33 класу різної товщини. При цьому важливо зорієнтуватися, який варіант вибрати, до покупки. Адже різниця полягає не тільки в ціні та дизайнах. У нас ви можете замовити ламінат товщиною:

  • 8 мм. Підходить для укладання в офісах, ресторанах, барах, де досить висока прохідність за день. Можна використовувати також у коридорі, на кухні, у вітальні, ванній кімнаті, спальні. Укладання ламінату передбачає попереднє вирівнювання поверхні та облаштування підкладки з пароізоляцією. Важливо врахувати, що перепад висоти підлоги має становити не більш як 2 мм, що стане запорукою якісного укладання, яке забезпечить надійну експлуатацію терміном до 15 років удома та до 6 років у комерційних або муніципальних будівлях.
  • 10 мм. Розрахований під високі механічні та фізичні навантаження, тому може використовуватися у великих магазинах, навчальних закладах, санаторіях. Підходить також для укладання в приватних будинках, квартирах. За умови правильного монтажу прослужить понад 7 років у приміщеннях із підвищеною прохідністю людей. Під час укладання потрібна підкладка і пароізоляція, що захищає покриття від вологи, а також вирівнює поверхню.
  • 12 мм. Підходить під високі навантаження в супермаркетах, виробничих приміщеннях. При укладанні слід вирівняти поверхню підлоги й облаштувати підкладку з пароізоляцією. Це забезпечить надійність і довговічність покриття понад 20 років у домашніх умовах і понад 7 років у комерційних будівлях.

Якщо вам з якихось технічних причин потрібно купити ламінат іншої товщини (наприклад, вже стоять двері або потрібно підганяти під плитку), сміливо можете купити й іншої товщини ламінат, ми навели перелік тих, які найбільше купують. Під час купівлі ламінату, безумовно, варто орієнтуватися на товщину, але є й інші чинники, про які можете дізнатися у наших менеджерів.

Догляд за підлоговим покриттям

Догляд за настеленим ламінатом включає:

  • його регулярне прибирання сухим або вологим способом;
  • оперативне видалення забруднень з поверхні, які неможливо видалити в процесі прибирання без використання спеціальних засобів;
  • використання різних варіантів захисту покриття від отримання пошкоджень механічного характеру (подряпин, сколів, вм’ятин).

Сухе прибирання виконується 2-3 рази на тиждень або в міру необхідності. Для роботи використовується м’який віник або пилосос із насадкою, що має довгий м’який ворс.

33 клас допускає проведення вологого прибирання. Але робити це частіше 2 разів на тиждень не рекомендується. Після нього покриття потрібно протерти насухо (найкраще для цього підходить мікрофібра).

Застосування новітніх пилососів (мийних або тих, що мають функцію парового очищення) допустиме, але з певними обмеженнями.

Під час роботи з пароочисником насадку попередньо потрібно закрити 2-5 шарами мікрофібри (серветки). Пар має подаватися короткочасно. У цьому разі ми, за фактом, отримуємо звичайне вологе прибирання, яке гарантовано не залишить після себе розводів.

У процесі роботи слід керуватися такими нескладними правилами:

  • проводити прибирання з використанням дозволеного інструменту (пилосос, м’яка швабра, спеціальні серветки);
  • застосовувати для очищення чисту теплу воду (якщо на ламінаті відсутні стійкі плями або бруд).

Видалення забруднень

Ці роботи виконуються з використанням домашніх засобів і продукції заводського виготовлення, яку підбирають з урахуванням наявної поверхні (матова або глянцева) і типу забруднення.

Як правило, всі виробники рекомендують певні препарати для проведення цієї процедури (наприклад, «Пропер», Glorix, «Містер мускул»). За можливості, слід керуватися цими рекомендаціями. За їх відсутності рекомендується проконсультуватися з продавцем спеціалізованого магазину.

Для видалення кольорових плям (сік, кава, інших) застосовуються мийні засоби з нейтральним РН.

Жирні плями прибираються спеціальними пастами або рідким милом.

Забруднювачі, що мають полімерну основу (крем для взуття, лак, фломастер) видаляються уайт-спіритом або ацетоном (іншими розчинниками).

Правильний і своєчасний догляд збереже привабливий зовнішній вигляд покриття і дасть змогу істотно збільшити терміни його експлуатації.