Моя Obyava

Актуальные обьявления

6 способів використовувати соціальні мережі для пошуку роботи
Разное

6 способів використовувати соціальні мережі для пошуку роботи

Добре чи погано, але соціальні мережі стали частиною нашого пошуку роботи; ми ніколи не повернемося до перегляду розділу про роботу в газеті та надсилання факсом резюме до оголошень із червоними кільцями. 

Якщо Вам потрібна рекрутингова компанія, ми рекомендуємо звернутися до українського HR провайдера Rost Group, деталі на посиланням: https://rostoutsourcing.com/about/

Тепер очікується, що ми матимемо професійну соціальну присутність і зможемо переміщатися в цих мережах для пошуку роботи.

Хоча все це може лякати, є кілька надійних способів використання соціальних мереж, щоб допомогти вам знайти роботу мрії.

1. Створіть відповідний профіль і підтримуйте його

Почніть зі створення привабливого повного профілю в різних соціальних мережах . Включіть ваші останні 3 посади або принаймні 10 років роботи – залежно від того, що довше, з точки зору часу. Можливо, ви вже зробили це з LinkedIn – чудово! – але пам’ятайте про Twitter, Facebook і навіть Instagram. Заповнення надійних профілів на цих медіа-сайтах також може сприяти пошуку роботи залежно від вашої галузі. Виберіть сайти, які найкраще представляють вас і ваш сектор, і переконайтеся, що ви чітко демонструєте свої сильні сторони та досягнення майбутнім роботодавцям.

Коли ви починаєте брати більш активну роль у соціальних мережах, вам потрібно буде стежити за своїм профілем. Вивчайте, на яких фотографіях вас позначили, відповідайте на коментарі до своїх публікацій, не відставайте від відповідей у ​​будь-якій груповій дискусії, у якій ви берете участь, і, найголовніше, відповідайте на будь-які листи, щойно їх отримаєте. Це також означає видалення або видалення тегів із усього неприйнятного чи провокаційного. Повідомте людям, що ви використовуєте свій профіль як частину пошуку роботи, і він завжди має бути професійним.

2. Мережа

Переконайтеся, що ви підключені до всієї вашої професійної мережі. Додайте клієнтів і контакти постачальників, щойно почнете з ними вести бізнес. Зустрітися з людиною, з якою ви хотіли б мати справу пізніше? Витягніть свій телефон і додайте їх тут же!

Ще один чудовий спосіб налагодити зв’язки – це групи, що стосуються певної галузі. Шукайте в довідниках різноманітні групи, які пов’язані з вашою галуззю або залежать від позиції. Шукайте групи, які мають як активних учасників, так і переконливі дискусії. Крім того, ми рекомендуємо приєднатися до будь-якої групи випускників коледжу, яка може допомогти вам у пошуку роботи. Почніть брати участь в обговореннях, які відбуваються в цих групах. Ви ніколи не знаєте, кого можуть заінтригувати ваші коментарі, і він може порекомендувати вас друзям або навіть потягнутися за відкритою роллю.

Коли ми шукаємо роботу, ми часто забуваємо використовувати нашу найближчу мережу – друзів і родину. Ви також можете надіслати повідомлення колегам і попереднім керівникам, щоб повідомити їм, що ви почали пошук роботи. Уточнюйте, які ролі вас цікавлять, і попросіть їх повідомити вас, якщо вони почують щось, що може вам підійти. Ви ніколи не знаєте, з ким люди пов’язані. Використовуйте мережевий зв’язок у своїх інтересах.

3. Спілкуйтеся з компаніями

Якщо у вас є компанії, які вас цікавлять, ви повинні «підписатись» і поставити «подобається» на їхні профілі в соціальних мережах. Таким чином ви отримуватимете сповіщення про нових наймів, запуск продуктів, новини компанії та оголошення про вакансії. Це дає вам можливість одразу подати заявку на відкриті вакансії та брати участь у обговоренні безпосередньо з компанією. Це також чудовий шанс продемонструвати потенційному роботодавцю свій досвід та знання.

4. Не впадайте у відчай

Ви хочете бути впевненими, що зберігаєте своє ім’я перед потенційними роботодавцями, але ви не хочете, щоб вас знали як «ту людину», яка завжди просить роботу. Як і в реальному житті, це відключення. Створіть культуру запрошення та відкритості навколо свого імені; не роздратування і переслідування. Допоможіть людям бачити у вас розумного кваліфікованого працівника, яким ви є. Підтримуйте їхній інтерес, публікуючи відповідний вміст, оновлюючи свій статус і надаючи вміст у групах, до яких ви належите.

Якщо ваші друзі або колишні колеги мають контакти в компанії, яка вас цікавить, попросіть ознайомитись. Це не шанс для вас попросити роль, а радше можливість спілкуватися з ними на професійному рівні; запитайте їх про посаду, компанію та познайомтеся з ними. Скажіть їм, що ви зацікавлені в роботі в компанії X, але хочете мати уявлення про робоче середовище, перш ніж подаватися на будь-яку вакансію, яка відкривається. Ви отримаєте інформацію, якої не мають багато абітурієнтів. Тоді дружіть, підписуйтеся та спілкуйтеся з цими людьми в Інтернеті.

5. Використовуйте різні сайти для пошуку роботи 

Більшість із нас знають про великі кар’єрні сайти, але не всі займаються переглядом менш відомих. Не всі компанії мають великі бюджети для розміщення вакансій, і не всі менеджери з найму будуть використовувати однакові інструменти. Деякі компанії публікують повідомлення лише на власних веб-сайтах, сторінках у соціальних мережах або використовують для допомоги лише кадрові агентства. Не звужуйте пошук до одного місця.

6. Складіть план

Як і в будь-якому пошуку роботи, мати план неймовірно корисно. Ви повинні мати план щодо вмісту, який ви публікуєте в соціальних мережах, а також самого пошуку роботи. Тип вмісту, яким ви ділитеся, має бути релевантним та інформативним для вашої сфери знань – не публікуйте старі речі. Залишайтеся активними в групах, до яких ви приєдналися – це означає перевіряти їх щодня та брати участь в обговореннях. Досліджуючи компанії, потенційні роботодавці починають стежити за ними та перевіряти їхні вакансії. Ваш час дорогоцінний, і ви не хочете витрачати його, намагаючись зробити все й одразу, але нічого не досягнете.

Робота мрії не падає з неба. Вам потрібно бути наполегливим і старанним у пошуку роботи, як особисто, так і онлайн.